דף הבית | על השיטה | סאישוקידו | רונן סיידה | דני חזן - מייסד השיטה | קרב מגע | ג'יו ג'יטסו ברזילאי | הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎ | קיקבוקס | MMA | אודותינו | צור קשר

 
מה חדש אצלנו...

ברוכים הבאים לאתר האקדמיה סניף טבריה הדרכה ואימונים
מגילאי ארבע ומעלה בנים בנות ניתן להצטרף למשפחתנו ללא ידע קודם בכל זמן השאירו את הפרטים ואנחנו ניצור קשר או התקשרו אלינו.
מועדוננו נימצא ברחוב בר כוכבא במתחם בית הספר מקיף עמל טבריה, במהלך השנה יתקיימו מבחני דרגה בכל הרמות כל תלמיד יקבל תאריך למבחן.
יתקיימו תחרויות, קיקבוקס, ג'יו גי'טסו ברזילאי, קראטה מגע מלא ועוד, החניכים יקבלו מועד על כל תחרות.
במהלך השנה יתקיימו סמינרים ומחנות אימונים.
הסמינר השנתי מתקיים בחודש אוגוסט במשך שלושה ימים, סמינר עם מאסטר ג'יו מוריירה סמינר עם גרנד מאסטר דני חזן.
כל פעילות נוספת ועדכוני אימון יתקבלו על ידי המאמן.


ברכות חמות לכל הזוכים בתחרויות.


ברכות חמות לכל החניכים החדשים שהצטרפו למשפחתנו
אוססס


חניכים והורים יקרים ברכות חמות לזוכים בתחרות השנתית עצם ההשתתפות בתחרות היא הניצחון האמיתי גאה בכם
אוססס


הסמינר השנתי יתקיים בחודש אוגוסט במשך שלושה ימים
עדכון בהמשך


אימוני נבחרת ממשיכים כרגיל
אוססס


תנו לילדכם ולכם את הטוב ביותר בטחון עצמי. משמעת עצמית, חברות ערכיתית הצלחה בלימודים קורדינציה.. חיזוק הגוף חיזוק חגורת הכתפיים ועוד.
הדרכה ואימונים מגילאי 4 ומעלה בנים בנות ....ילדים , נוער , נערים , בוגרים , זה הזמן להצטרף לאקדמיה שלנו ..
הגנה עצמית, קרב מגע, גיו גיטסו ברזילאי mma, קיקבוקסינג, ועוד!
מיועד לכולם ללא ניסיון וידע באומוניות לחימה...
ליצירת קשר והתיעצות 054-5603063


על השיטה
סאישוקידו
שיהאן רונן
דני חזן - מייסד השיטה
קרב מגע
ג'ו ג'יטסו ברזילאי
הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎
קיקבוקס
MMA
כתבות
גלריה
סרטי וידאו
webs counters
Total Count

‎ג'ו מוריירה
חגורת קורל אדומה שחורה דאן 8
ג'יו ג'יטסו ברזילאי

ג'ו נולד בתוך מונית ליד בית חולים בריו דה ז' ניירו. עורו הכהה ושיער בלונדיני מתבקש בכינוי החיבה "Macaco." בגיל חמש, אחיו הבכור של מוריירה, מרקוס, השפיעה על הילד להתחיל להתאמן ב ג 'ודו. התואר הראשון שלו עבור הקבוצה Filho באוניברסיטת גאמה זכה בגיל שש. בערך באותו זמן הוא החל את הקריירה שלו בברזיל ג 'יו ג' יטסו בהדרכתו של מאוריציו לה קרדה.
בגיל תשע החל אימון ג 'יו ג' יטסו בבית הספר של קרלסון גרייסי האגדי . מעבר לרחוב יש עוד סטודיו בבעלות ריילסון גרייסי, בן נוסף של קרלוס גרייסי. ביקור בהזדמנות בסטודיו הביא מוריירה לבלות את 15 השנים הבאות, בהדרכתו של Reylson, אשר התאהב בסגנון של הלוחם הצעיר וטיפח אותו להיות מדריך. במהלך תקופה זו עם נבחרת של ריילסון , מוריירה גם למד לייצר טורנירי אליפויות. זה היה כבוד לארגן את אחד הטורנירים בג'יו ג' יטסו החשוב ביותר בברזיל, לרבות האירוע הראשון הבינלאומי ג 'יו ג' יטסו ברזילאי, Atlantico Sul.עוד אמן מכובד בג'יו ג' יטסו, פרנסיסקו מנסור, הועניק למוריירה את החגורה השחורה שלו בשנת 1984. ג'ו התחרה בתחרויות ג 'יו ג' יטסו חשובות ביותר של שנות ה80 וכך אסף תארים רבים. השתתפותו באירועים מסוג זה העניקו לו כבוד והכרה כאחד הלוחמים הקשוחים. בערך באותה תקופה חיפשו במשפחת גרייסי יריב קשוח וראוי ללוחם המשפחה האגדי והבלתי מנוצח ריקסון גרייסי.
ג'ו מורייה נענה לאתגר למרות שלא היו לו יריבי אימון או הכנה ראויה. ג'ו נלחם פעמיים בריקסון גרייסי בקרבות קשוחים ביותר.שני הקרבות נגמרו בשוויון וריקסון גרייסי הפך עם השנים לאחד מידידיו הטובים של ג'ו מוריירה.
עד 1986, היה מוריירה חגורה שחורה גם בג 'ודו וגם בג' יו ג 'יטסו ברזילאי. השלב הבא באבולוציה שלו הגיע בצורה של התמחויות ב Tenri האוניברסיטה, ביפן, ובבית Kodokan, האקדמיה המסורתית לג'ודו שהוקמה על ידי מייסד הג 'ודו Jigoro קאנו. לאחר ארבעה חודשים של אימונים עם נבחרת האולימפית היפנית והשתלמות עם יותר מ -1,000 סטודנטים חגורה שחורה, הפך מוריירה סגן אלוף בתחרות בינלאומית: גביע העולם בג 'ודו.
לאחר שנה של אימונים ביפן, חזר מוריירה לאקדמיה הברזילאית שלו בריו דה Janero והפיק בטורניר הראשון שלו: גביע אטלנטיקו, אשר ראה את הבכורה של שמות בעולם כמו ראיין גרייסי, רנצו גרייסי, וראלף גרייסי, SHOOTO אלוף welterweight ויטור "שאולין" ריביירו, UFC ותיק חורחה Patino, נינו Schembri ו Marcio Feitosa, Cleber לוצ 'יאנו, לשוטט בראגה, Wallid איסמעיל, ז' אן ז 'ק מצ' אדו, פאביו Gurgel, Murilo Bustamante, מריו ספרי, אלן הולך, ריקרדו דה לה ריווה Goded, ואחרים שסייעו להקים את זה כמו טורניר בכורה. תשעה Atlantico Sul אירועים נערכו בין 1986 ל -1994, אשר הפיק בעזרתם של שותפים וחבריו, קלאודיו פרנקה ומרקוס .
בשנת 1990 הוזמן ג'ו מוריירה על ידי ריילסון לארה"ב כדי לאמן ג'יו ג'יטסו ברזילאי. ג'ו מכר את כל רכושו בברזיל ועבר לארה"ב, אך בשל חילוקי דעות ועניינים כספיים, החליט ג'ו ללכת בדרכו שלו.
לאחר חודשים קשים בארצות הברית - ועל אף שלא דיבר מילה באנגלית - מוריירה התחבר עם היזם גארט כדי לבנות את מועדון הלחימה שלו, וקראה לו " ג'ו מוריירה ג'יו ג'יטסו דה ברזיל" ב קליפורניה. במהלך שותפות של שמונה שנים עם גארט, פתח מוריירה 30 סניפים של בית הספר ברחבי הארץ.
מוריירה ייסד פדרציית הג'יו ג'יטסו ברזילאי בארה"ב וכן מילא תפקיד חשוב בהפצת האמנות באמריקה. כנשיא הפדרציה, הוא יצר תחרות הבינלאומית הראשונה לג'יו ג'יטסו ברזילאי שנקראה גביע ג'ו מוריירה ואף אירגן את המהדורה הראשונה של הטורניר לג'יו ג 'יטסו פאן אמריקה עם קרלוס גרייסי, ג' וניור,נשיא הקופדרציה לג'יו ג'יטסו ברזילאי בברזיל. אירועים אלה חשפו לעולם לוחמים מהמדרגה הראשונה של הג 'יו ג'יטסו באמריקה - שמות כמו בי ג'יי פן, גארת 'טיילור, איגן Inoue, מארק Kompayneyets, כריס ברנן, אדי בראבו, חוויאר Vazquez, Ricco רודריגז, ועוד רבים אחרים אשר מאוחר יותר שינתה ארצות הברית את הקונספט לאומנויות לחימה משולבות. גם בעת היותו מעורב בארגון האמריקאי לג 'יו ג' יטסו שלו, שמר מוריירה על קריירה כמתחרה. בעקבות שרשרת ארוכה של ניצחונות בג 'ודו ובג'יו ג'יטסו ברזילאי, הוא החליט לבדוק את כישוריו באמנויות לחימה מעורבות באמצעות Ultimate Fighting Championship. ב -16 בפברואר 1996, נלחם מוריירה בפול Varelans ב UFC 8 והפסיד ע"י החלטת שופטים בUFC מס' 14 ג'ו מוריירה ניצח את יריבו. לאחר מס' רב של נצחונות וניסיון עשיר בלחימה משולבת, החל מוריירה לאמן את תלמידו קימו ליאופלדו לקראת אליפויות UFC שבהן כמובן קימו לא איכזב. בנוסף אימן את ידידו הקרוב והלוחם האגדי בוולה טודו, מארקו רואס ולאחר 15 שנות אימונים העניק לו את דרגת החגורה השחורה בג'יו ג'יטסו ברזילאי
דרגותיו של מאסטר ג'ו מוריירה :
חגורה שחורה אדומה דאן 8 - ג'יו ג'יטסו ברזילאי
חגורה שחורה דאן 3 - ג'ודו
חגורה שחורה דאן 1 וולה טודו
מייסד הפדרציה לג'יו ג'יטסו ברזילאי בארה"ב
ג'יו ג'יטסו דה ברזיל של מאסטר מוריירה נלמד כיום בלמעלה מ 20 מדינות ברחבי העולם. דני חזן, אומן לחימה בכיר העוסק באומנות הלחימה 35 שנים ברציפות הביא לישראל את הנציגות היוקרתית והמקצועית של הג'יו ג'יטסו הברזילאי מטעם מאסטר ג'ו מוריירה אחד מבכירי הג'יו ג'יטסו בעולם בעל דרגת קוראל דאן 8 חגורה אדומה שחורה. דני חזן אשר אומנות הקרקע תמיד ריתקה אותו ואף הביאה אותו להעמיק באומנות זו בתחומי הג'ודו והסאמבו, הגיע לדרגה בכירה מאוד בסאמבו והיום הוא אחד מהבודדים אשר מחזיק בדרגה דאן 6 בסאמבו מטעם הפדרצייה לסאמבו בארה"ב תחת מאמנו וינסט אורנילס. כמו כן דני אף בעל דרגת דאן 2 בג'ודו מטעם ארגון הבודוקאי העולמי תחת גראנד מאסטר ג'ון בלומינג האגדי המחזיק בדרגת דאן 9 בג'ודו מהקודוקאן היפני ואף בחן את דני אישית לדרגתו. כל זאת לא הכין את דני אל מסעו לארה"ב ולמפגש המרתק עם מאסטר ג'ו מוריירה, אדם בעל שיעור קומה וידע עצום ומרתק באומנות הג'יו ג'יטסו הברזילאי המשתרע על 45 שנות אימונים החל מגיל ארבע ועד היום. דני מסר את הטיפול באקדמיה לתלמידיו הבכירים ויצא למחנה אימונים מפרך של שבועיים בו התאמן כל יום 8 שעות שחולקו לארבע שעות בבוקר וארבע שעות בערב. האימונים היו קשים ומקיפים בתחום הג'יו ג'יטסו הברזילאי, לחימת הכנעה ללא חליפה ולחימת MMA. אימוניו של דני היו אינטנסיביים והועברו באופן אישי על ידי מאסטר ג'ו מוריירה. התנאי ההכרחי של מאסטר מוריירה לפתיחת נציגות רשמית של האקדמיה שלו בישראל, היה אימונים אישיים של הנציג והסמכתו שלב אחרי שלב עד לתוצאה הרצוייה על ידו. דני התאמן ללא הפסקה ובזמן המנוחה בין האימונים אף חזר ושיחזר טכניקות שצולמו בוידיאו. לאחר כשבועיים מפרכים דני ניגש לבחינה יוקרתית וקשה לחגורה סגולה בג'יו ג'יטסו ברזילאי וזאת בשל הידע הנרחב וההבנה באומנות לחימה שמשתרעת על 35 שנים. הבחינה היתה מחולקת לשני חלקים. חלק ראשון בחינה בMMA בה דני ביצע טכניקות הגנה והתקפה נגד יריב החובט בו ללא הפסקה ממצבים שונים והוא היה חייב להגן להתחמק ולסיים את ההתקפה בהכנעת היריב. חלק זה של הבחינה היה מאוד קשה פיסית ומנטאלית ודני עמד בו בהצלחה. החלק השני היה הדגמת טכניקות רבות מאוד בג'יו ג'יטסו ברזילאי עם חליפה שהסתכמו בקרוב למאה עשרים טכניקות שהיו צריכות להתבצע בצורה הטובה ביותר. לאחר הבחינה המתישה שאורכה היה כשמונה שעות מפוצלות שכללו בסוף הבחינה שני סיבובי קרבות בני שבע דקות כל אחד מול חגורה חומה בג'יו ג'יטסו ברזילאי, הגיע הטכס המרגש.
בטכס הוענקה לדני הדרגה חגורה סגולה, תעודת הנציגות ותעודה המדריך המוסמך מטעם הפדרצייה לג'יו ג'יטסו ברזילאי בארה"ב ומטעם מאסטר ג'ו מוריירה נשיא הפדרצייה. כיום דני מאמן את תלמידי האקדמיה באומנות נפלאה זו בנוסף למגוון האומנויות הנלמדות ברמה גבוהה באקדמיה.

כניסה לאתר הרשמי של ג'ו ג'יסטו


דף הבית | על השיטה | סאישוקידו | רונן סיידה | דני חזן - מייסד השיטה | קרב מגע | ג'יו ג'יטסו ברזילאי | הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎ | קיקבוקס | MMA | אודותינו | צור קשר

Design by Rachel Nachmani | 050-6541901        Site built by Twigo | 050-2169840