דף הבית | על השיטה | סאישוקידו | רונן סיידה | דני חזן - מייסד השיטה | קרב מגע | ג'יו ג'יטסו ברזילאי | הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎ | קיקבוקס | MMA | אודותינו | צור קשר

 
מה חדש אצלנו...

ברוכים הבאים לאתר האקדמיה סניף טבריה הדרכה ואימונים
מגילאי ארבע ומעלה בנים בנות ניתן להצטרף למשפחתנו ללא ידע קודם בכל זמן השאירו את הפרטים ואנחנו ניצור קשר או התקשרו אלינו.
מועדוננו נימצא ברחוב בר כוכבא במתחם בית הספר מקיף עמל טבריה, במהלך השנה יתקיימו מבחני דרגה בכל הרמות כל תלמיד יקבל תאריך למבחן.
יתקיימו תחרויות, קיקבוקס, ג'יו גי'טסו ברזילאי, קראטה מגע מלא ועוד, החניכים יקבלו מועד על כל תחרות.
במהלך השנה יתקיימו סמינרים ומחנות אימונים.
הסמינר השנתי מתקיים בחודש אוגוסט במשך שלושה ימים, סמינר עם מאסטר ג'יו מוריירה סמינר עם גרנד מאסטר דני חזן.
כל פעילות נוספת ועדכוני אימון יתקבלו על ידי המאמן.


ברכות חמות לכל הזוכים בתחרויות.


ברכות חמות לכל החניכים החדשים שהצטרפו למשפחתנו
אוססס


חניכים והורים יקרים ברכות חמות לזוכים בתחרות השנתית עצם ההשתתפות בתחרות היא הניצחון האמיתי גאה בכם
אוססס


הסמינר השנתי יתקיים בחודש אוגוסט במשך שלושה ימים
עדכון בהמשך


אימוני נבחרת ממשיכים כרגיל
אוססס


תנו לילדכם ולכם את הטוב ביותר בטחון עצמי. משמעת עצמית, חברות ערכיתית הצלחה בלימודים קורדינציה.. חיזוק הגוף חיזוק חגורת הכתפיים ועוד.
הדרכה ואימונים מגילאי 4 ומעלה בנים בנות ....ילדים , נוער , נערים , בוגרים , זה הזמן להצטרף לאקדמיה שלנו ..
הגנה עצמית, קרב מגע, גיו גיטסו ברזילאי mma, קיקבוקסינג, ועוד!
מיועד לכולם ללא ניסיון וידע באומוניות לחימה...
ליצירת קשר והתיעצות 054-5603063


על השיטה
סאישוקידו
שיהאן רונן
דני חזן - מייסד השיטה
קרב מגע
ג'ו ג'יטסו ברזילאי
הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎
קיקבוקס
MMA
כתבות
גלריה
סרטי וידאו
webs counters
Total Count

שיטת הסאישוקידו

בשנת 1990 לאחר כ- 15 שנות ותק באומנויות לחימה, החליט גראנד מאסטר דני חזן, לאסוף את הידע המצטבר שלו במס' אומנויות לחימה ולפתח דרך יעילה וייחודית לדרישות אותן הציב לעצמו ולתלמידיו. הרעיון והחזון התפתחו למציאות בצורה מהירה ויעילה. ייחודיות השימור של אומנויות לחימה כמו שהן ולמידתם בצורה יסודית, היו החלק הראשון בהתפתחות השיטה. יכולת המעבר המנטאלית והפיסית של התלמידים משיטה לשיטה היתה השלב השני בו השקיעה דני המון מאמץ מחשבה וכלים עלמנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר. השלב השלישי היה ללמוד דרך ייחודית ומאתגרת, בה יכולות השיטות השונות להתחבר כולן לדרך אחת, הגיונית זורמת ויעילה, המקנה מענה למצבי לחימה שונים ומגוונים. עם השלמת שלושת השלבים והכנת הסיליבוס הרשמי של השיטה, החלו התוצאות בשטח להצדיק את בחירתו של דני בדרך החדשה. עלמנת להצליח במשימתו בפיתוח שיטת הלחימה סאישוקידו, דני השקיע למעשה את כל זמנו ומרצו באימונים ובהתמקצעות בשיטות שונות, עד לרמת חגורה שחורה ויותר. המסלול אותו בחר דני ממשיך למעשה עד היום בהתפתחות מתמדת של שיפור התייעלות והפקת לקחים ומסקנות בכל אימון ואימון. שיטת הסאישוקידו נבנתה תחת הכותרת "דרך העץ הראשון" אשר פירושו ביפנית הוא "סאישוקידו" . משמעות צירוף המילים הספציפי הזה עבור דני היא גדולה מאוד. הרעיון של התפתחות לדרך חדשה מתוך שורשים ועוצמה של דרך קיימת, הקנו את הביטחון והצלחת השיטה למה שהיא כיום. אומנות השוטוקאן קראטה אשר עדיין היא הבסיס העיקרי באימוניהם של תלמידי האקדמיה, הוא זה המאפשר התפתחות ברמת המשמעת, הדיוק, המהירות והעוצמה, אשר באים לידי ביטוי בכל שאר מרכיבי השיטה. דני ראה בעיני רוחו את החיבור ההגיוני של לחימה בעמידה, לחימה עם כלי נשק, לחימה על הקרקע, ולחימת ביניים המחברת בין העמידה לקרקע(היאבקות). היכולת למענה מגוון ומשולב של התלמידים בסיטואציית לחימה הפכה להיות הדרך המנחה של שיטת הסאישוקידו. לוחם הוא לוחם באשר הוא, ואינו מוגבל לשיטה אלה פתוח לדרך.. בהרגשת אחריות ושליחות.. דני ממשיך להתאמן באימונים מפרכים בכל שיטות הלחימה בהן הוא מתמחה ומעביר בצורה שוטפת את הידע והניסיון לתלמידי האקדמיה בארץ ובעולם. שיטת הסאישוקידו בנוייה כאשכול אומנויות לחימה המחובר לשורש מוצק אחד. קראטה שוטוקאן ומגע מלא - ג'ודו - ג'יו ג'יטסו ברזילאי - קובודו - קרב מגע - קיקבוקסינג - קומבאט סאמבו. אלו הן "חברי הנבחרת" המרכיבה בצורה ייחודית ובלעדית את שיטת הסאישוקידו. סאישוקידו היום מוכרת כשיטת לחימה יעילה ופופולארית בארץ ובעולם. בסאישוקידו שיטת דרגות ייחודית וחגורות המיוחדות לשיטה. בחינה לחגורה שחורה בסאישוקידו מתקיימת אחת לשנה אם יש תלמידים העומדים בקריטריונים והיא מתבצעת במשך שלושה ימים רצופים. לאחר הבחינה התלמיד שעבר בהצלחה את כל מרכיבי הבחינה, יחגור למותניו חגורה שחורה עם פס זהב לרוחבה, המסמל את שליטתו בכמה מרכיבי לחימה משיטות שונות. היתרון העצום שקיים בשיטת הסאישוקידו , מעבר לערך הפיסי והמנטאלי, הוא היכולת לתת מענה אמיתי לסיטואציות לחימה שונות ללא קשר לשיטה או דרך מסויימת. יכולת זו נובעת מעצם הרעיון של אימונים אינטנסיביים של לפחות שלוש פעמים בשבוע ואף הרבה יותר, במשך שנים בהתמדה ובמסירות.

אימונים בשיטת הסאישוקידו
סאישו קי דו הינה פרי יצירתו של מאסטר רב אומן דני חזן דאן – 9 , כיום היא השיטה היעילה ביותר ללוחמת רחוב והגנה עצמית . מטרת השיטה היא חיזוק הגוף והנפש תוך שיפור מודעות עצמית, מודעות לסביבה, בניית ערכים טהורים והבנת יתרונותיו וחסרונותיו של המתאמן. מתאמן בשיטת הסאישו קי דו לא לומד רק אומנות לחימה אלא דרך חיים שלמה שתעזור לו להרחיב אופקים ולהתמודד עם הקשיים שהחיים יציבו בפניו. סאישו קי דו משלבת בתוכה אלמנטים מיוחדים של שיטות לחימה מרחבי העולם – ג'ודו, קארטה ג'יו ג'יטסו, סמבו, קרב מגע, וולה טודו (לחימה במגע מלא) mma אופן ייחודי והורמוני שלוקטו באופן קפדני על ידי מאסטר רב אומן דני חזן מייסד השיטה דאן – 9. שיטת סאישו קי דו מדריכה את חניכיה להתמודד עם מגוון רחב של מצבים מסוכנים ברחוב ולכן החניך בשיטת הסאישו קי דו יהיה תמיד מוכן ודרוך לכל סכנה. האימונים מתנהלים על בסיס שני מפגשים בשבוע, בנוסף אימונים מיוחדים, כגון מחנה אימונים, תחרויות, סמינרים ומבחנים.

חוג טרום סאישוקידו – ילדים בגילאי 6-4
תוך כדי אימון מסתגל הילד/ה לעבודה בקבוצה ולעבודה יחידנית , הוא לומד להכיר את גופו, מפתח ומשפר את התנועה הגסה והעדינה, את הקורדינציה ואת התמצאותו במרחב. הוא לומד מיומנויות חברתיות הכוללת עמידה בגבולות, משמעת, כיבוד עצמי והזולת, שיפור הערכה ודימוי עצמי, כל הדברים האלה גם יחד תורמים לביטחון העצמי ולעמידה מכובדת מול מצבים אלימים.

סאישוקידו ילדים גילאי 6-10
זה הגיל בו מתחילים להיבנות הדימוי והביטחון כל כך חשובים לאישיות בריאה ויציבה, בהדרכה צמודה למדריך מוסמך ומיומן לגילאים אלו, בקבוצות קטנות ילמד ילדך, דרך פעילות המותאמת לגילו, את רזי ההגנה עצמית, הוא ילמד להכיר את עצמו, את היכולות שלו לשמור על עצמו בכבוד ומיומנויות חברתיות וזאת תוך כדי משחק והתמודדות ספורטיבית.

סאישוקידו לנערים
כניסתם של בני נוער לעולם המבוגר אינו דבר פשוט, הם נדרשים להתמודד עם מצבי לחץ ואלימות, ציפיות מעצמם ומהחברה, חיפוש עצמי , תהליך של קבלת החלטות עצמאי, הכנה פיזית ומנטלית לגיוס ההולך וקרב … וכל הנלווה לגיל ההתבגרות, דרך מסגרת האימונים, מקבלים הנערים והנערות את הכלים להתמודד עם מצבים אלא, כלים פיזיים ונפשיים המביאים אותם להעצמה אישית המובילה בצורה בטוחה ושלווה להשגת מטרותיהם בחיים, סאישו קי דו אינו עוד חוג להגנה עצמית אלא פילוסופית חיים המאפשרות יציאה בטוחה לעולם המבוגרים וכל זה באווירה חמה וחברותית.

סאישוקידו לבוגרים ובוגרות
אימונים דינאמיים ולא שגרתיים של טכניקות הגנה עצמית, כושר, גמישות וסיבולת בהם כל אחד ואחת יכול להשתלב ולהוציא את המיטב מעצמו, המפגש עם האתגרים הנצבים מול המתאמן מביא אותו לשינויים תפיסתיים פנימיים ולהעצמה המאפשרים לו/ה להרחיב את הגבולות יכולותיו האישיות ולמצוא בטחון ושלווה בעולמו הפנימי והחיצוני.


דף הבית | על השיטה | סאישוקידו | רונן סיידה | דני חזן - מייסד השיטה | קרב מגע | ג'יו ג'יטסו ברזילאי | הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎ | קיקבוקס | MMA | אודותינו | צור קשר

Design by Rachel Nachmani | 050-6541901        Site built by Twigo | 050-2169840