דף הבית | על השיטה | סאישוקידו | רונן סיידה | דני חזן - מייסד השיטה | קרב מגע | ג'יו ג'יטסו ברזילאי | הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎ | קיקבוקס | MMA | אודותינו | צור קשר

 
מה חדש אצלנו...

ברוכים הבאים לאתר האקדמיה סניף טבריה הדרכה ואימונים
מגילאי ארבע ומעלה בנים בנות ניתן להצטרף למשפחתנו ללא ידע קודם בכל זמן השאירו את הפרטים ואנחנו ניצור קשר או התקשרו אלינו.
מועדוננו נימצא ברחוב בר כוכבא במתחם בית הספר מקיף עמל טבריה, במהלך השנה יתקיימו מבחני דרגה בכל הרמות כל תלמיד יקבל תאריך למבחן.
יתקיימו תחרויות, קיקבוקס, ג'יו גי'טסו ברזילאי, קראטה מגע מלא ועוד, החניכים יקבלו מועד על כל תחרות.
במהלך השנה יתקיימו סמינרים ומחנות אימונים.
הסמינר השנתי מתקיים בחודש אוגוסט במשך שלושה ימים, סמינר עם מאסטר ג'יו מוריירה סמינר עם גרנד מאסטר דני חזן.
כל פעילות נוספת ועדכוני אימון יתקבלו על ידי המאמן.


ברכות חמות לכל הזוכים בתחרויות.


ברכות חמות לכל החניכים החדשים שהצטרפו למשפחתנו
אוססס


חניכים והורים יקרים ברכות חמות לזוכים בתחרות השנתית עצם ההשתתפות בתחרות היא הניצחון האמיתי גאה בכם
אוססס


הסמינר השנתי יתקיים בחודש אוגוסט במשך שלושה ימים
עדכון בהמשך


אימוני נבחרת ממשיכים כרגיל
אוססס


תנו לילדכם ולכם את הטוב ביותר בטחון עצמי. משמעת עצמית, חברות ערכיתית הצלחה בלימודים קורדינציה.. חיזוק הגוף חיזוק חגורת הכתפיים ועוד.
הדרכה ואימונים מגילאי 4 ומעלה בנים בנות ....ילדים , נוער , נערים , בוגרים , זה הזמן להצטרף לאקדמיה שלנו ..
הגנה עצמית, קרב מגע, גיו גיטסו ברזילאי mma, קיקבוקסינג, ועוד!
מיועד לכולם ללא ניסיון וידע באומוניות לחימה...
ליצירת קשר והתיעצות 054-5603063


על השיטה
סאישוקידו
שיהאן רונן
דני חזן - מייסד השיטה
קרב מגע
ג'ו ג'יטסו ברזילאי
הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎
קיקבוקס
MMA
כתבות
גלריה
סרטי וידאו
webs counters
Total Count

שיהאן רונן סיידה
‎חגורה אדומה לבנה דאן 7
‎וחגורה שחורה בג'יו ג'יטסו דה-ברזיל

שיהאן רונן החל אימוניו באומנויות לחימה בשנת 1985.
רונן התאמן באומנות הלחימה במגע מלא דניס הישרדות.
בשנת 1995 ניגש רונן לבחינתו לחגורה שחורה דאן 1 במועדון המרכזי של דניס הישרדות.
רונן נבחן על ידי מייסד השיטה בעצמו, מאסטר דניס האנובר כיום רונן ממשיך את אימוניו באומנויות לחימה כנציגו הבלעדי של שיהאן (רב אומן) דני חזן דאן 9 בטבריה והסביבה. רונן בעל ניסיון של 30 שנים באומנויות לחימה משולבות.
‎רונן העשיר את עולם אומנויות הלחימה שלו וכיום הוא בעל דרגת דאן 7 שיהאן שהוענקה לו על ידי גרנד מסטר דני חזן דאן 9, וחגורה שחורה בג'יו ג'יטסו דה-ברזיל שהוענק לו ע"י מאסטר ג'ו מוריירה.
רונן סיידה מחזיק בבעלותו את אחד ממועדוני הלחימה הגדולים והמפוארים מתחם של 300 מטר אימונים בישראל ועושה הכול על מנת להפיץ את שיטת סאישוקידו.
כיום מתאמנים תחת הדרכות של שיהאן רונן ילדים, מגלאי 4 בנים, בנות, נוער, נערים, בוגרים, בוגרות.
רונן בעל תעודת הסמכה לאימוני קראטה והגנה עצמית מטעם וינגייט, ומשרד החינוך התרבות והספורט בישראל כמו כן בעל תעודת הסמכה באימוני סאישוקידו הכולל קרב מגע, הגנה עצמית, ג'יו ג'יטסו ברזילאי (ג'ו מורירה) קיקבוקס, ג'ודו, קומבט סמבו.
בשנת 1993 רונן השתתף בתחרות אליפות ישראל בדניס השרדות קראטה מגע מלא וזכה במקום שלישי, בשנת 1994 רונן התחרה שוב וזכה במקום שני סגן אלוף ישראל באליפות ישראל דניס השרדות קראטה מגע מלא.


המאמן הוא קודם תלמיד
שיהאן (מורה את הדרך) הוא מושג אשר רק מי שעוסק באומנות לחימה כל חייו ידע כמה מושג זה הוא למעשה תוואי הדרך של חייו ושל תלמידיו. שיהאן רונן סיידה הינו תלמיד בדרך הלחימה סאישוקידו ואפשר גם לומר תלמיד נאמן ומסור. רק בעקבות ההפנמה האישית של רונן שהוא ראשית תלמיד ורק לאחר מכן מאמן הוא מצליח להחזיק ולהלהיב את תלמידיו הנאמנים במרכז לאומנויות לחימה משולבות בשיטת הסאישוקידו בטבריה.
רונן לא רודף אחרי פרסום ואינו שמח לנפנף בתמונותיו על גבי העיתונים בהכרזות ובהצהרות הנוגדות את דרך הלחימה ודרך החיים של הסאישוקידו. יחד עם זאת כברת הדרך הארוכה של רונן באומנויות הלחימה החלה כבר לפני למעלה מעשרים שנה ואיתה החוויות, ההצלחות וההישגים הרבים. כל אלו לא פגעו בצניעותו כאדם וכמאמן אשר תלמידיו הם תמיד בראש סדר העדיפויות שלו. כמאמן לחימה ותיק שתחת הדרכתו עברו אלפים בארץ ובחו"ל, ראיתי המון סוגי אנשים העוסקים בלחימה ומעט מאוד אנשים שחיים את אומנות הלחימה.
‎רונן הוא אחד מאותם האנשים שאומנות לחימה היא אכן דרך חיים עבורו ועבור ילדיו ותלמידיו. את כל חומר הבחינה המפרך עבור בחינתו לדאן 7 שתתבצע במעמד מאמנים בכירים מכל הארץ ובהנחייתי הקשוחה והלא מתפשרת בעוד ארבע שנים. לצערי ראיתי המון חגורות שחורות שהחגורה עבורם היא תואר וקישוט להאדיר את שמם. אך אין בחגורה שחורה זו שום תוכן ואמת.
שיהאן רונן מחנך את תלמידיו בדרך הסאישוקידו הקשוחה בה התלמיד נבחן רק פעם בשנה ובחינתו היא אחת הבחינות הקשות בארץ. כמו תלמידיו כך גם רונן משקיע באימונים ועולה לרמות נפתלי מידי יום שישי על מנת להתאמן עם תלמידי הבכירים במשך שלוש שעות מפרכות כדי לעמוד בדרישות המקצועיות לרמתו. נסיעה של שעה הלוך ושעה חזור עד רמות נפתלי כל יום שישי אחרי שבוע בו רונן קם לפרנסתו מדי יום בשלוש לפנות בוקר, מוכיחות את הנחישות והאהבה האמיתי שלו לאומנויות הלחימה וכמו ילד נלהב, תמיד ירוץ וילמד את תלמידיו טכניקות חדשות שלמד ממני ויעביר להם אותן בהתלהבות ומסירות.
המועדון של רונן אינו רק מועדון לחימה, זהו מועדון בו התלמידים באים לפני האימון והולכים הרבה אחרי רק כדי לספוג מהאווירה הביתית החמה השוררת במקום.לא מזמן השתתף רונן ותלמידיו בסמינר המסורתי שלנו שהשתרע על שלושה ימים מפרכים בהם התלמידים התאמנו ללא הפסקה ואף עמדו בהצלחה בבחינות השנתיות. כאן רונן הוכיח את נאמנותו ואהבתו לדרך כאשר לקח חלק פעיל באימונים כמו שאר התלמידים. צניעותו ומסירותו למשפחה, מחלחלת גם לילדים הרכים המתאמנים במועדון והרואים ברונן מאמן ודמות לחיקוי.
אני מאמין שרונן עוד יוביל את מועדונו לחוויות והצלחות רבות וכמובן קידומו המקצועי יהיה תמיד עם השקעה ומסירות מצידו. סניף הסאישוקידו בטבריה נכנס השנה לפעילות אינטנסיבית של אימונים ותחרויות ובקרוב ישתתפו התלמידים במגוון תחרויות מקצועיות בארץ ובחו"ל.
כמאמנו של רונן, כמייסד ומפתח שיטת הסאישוקידו אני בהחלט יכול לומר שזו הדרך הנכונה וזהו המועדון הראוי להתאמן בו למי שמחפש עבודה קשה והצלחה מקצועית ללא כותרות דרגות או סמלים, פשוט אומנות לחימה כדרך חיים.
מאסטר דני חזן, רב אומן חגורה אדומה דאן 9


הדרגה והאדם
לאחר כשלושים וחמש שנות אימונים, הדרכה, תחרויות, השתלמויות והישגים לא מבוטלים בשיטות לחימה רבות. כשהמובילה בהן היא ההצלחה להגיע לחגורה שחורה ויותר בשבע שיטות לחימה, גיליתי את החשוב והעיקרי בהתקדמות אומן הלחימה.
גיליתי כי האדם עושה את הדרגה ולא הדרגה את האדם. כיום לאחר שבאקדמיה לסאישוקידו נבחנו במשך למעלה מ-20 שנה יותר משלוש מאות תלמידים לחגורה שחורה, הגענו לבחינה הגבוהה ביותר שאותה קיימתי בישראל, הבחינה לדרגת דאן 6.
מאוד נרגש וגאה בעובדה ששני תלמידים של האקדמיה הוכתרו לדאן 6 וביניהם שיהאן רונן סיידה, נציגי הבלעדי באזור טבריה והסביבה.
אלפי תלמידים עברו תחת הדרכתי במשך השנים וביניהם אלופי עולם בקראטה אלופי אירופה בקראטה, אלופי ישראל בג'ו ג'יטסו בג'ודו וב MMA אך למרות כל ההישגים והאלפים שהתאמנו, רק כיום נגשו שני תלמידים לדרגת הדאן 6. זה בהחלט מראה את חשיבות הדרגה ואת הכבוד המיוחס לה. כאומן לחימה ותלמיד נצחי, כל בחינותיי לדרגות החגורה השחורה ומעלה בכל שיטות הלחימה בהן אני עוסק, היו שקיפות לחלוטין לתלמידי אשר ראו אותי במהלך בחינה וראו את יכולותיי אך גם את ההתרגשות, האנושיות והאמיתיות שבכל מאמץ להשיג את היעד.
כל הבחינות בשיטות השונות הוכרו בארץ ובעולם ועד היום מאמנים רבים ותלמידים למאמנים שונים פנו ופונים אלי לעזרה בהכרה של לימודיהם באומנות הלחימה, על מנת שיוכלו להתקדם לדרגת מדריך ולהדריך תלמידים. כל התלמידים ששלחתי למוסדות המוכרים כגון וינגייט, לא הצטרכו שום מכתב המלצה או תעודה כל שהיא,מלבד הצורך לציין שנשלחו על ידי ובכך הסתכם העניין. המוניטין שצברתי והשם המקצועי של האקדמיה הגיע גם לחו"ל ולנו סניפים שונים באקדמיה עם נציגים הפזורים גם בחו"ל. למרות כל זאת, אף לא תלמיד אחד של האקדמיה "עבר" בחינה ללא שהיה צריך להפגין כישורים ברמה גבוהה כנדרש לפי החומר המקצועי הכתוב של האקדמיה לגבי כל דרגה ודרגה. זאת כמובן ביחד עם נאמנות והפגנת התמדה ומקצועיות הן כמאמן והן כתלמיד.
כאן ראוי לציין את תלמידי שיהאן רונן סיידה אשר לא ויתר על דרך קשה של אימונים בשיטת הסאישוקידו, לטובת העלאת רמת תלמידיו ורמתו האישית, כאשר יאכל שיהאן רונן לחפש "דרכים קלות" לקבל דרגות ולהתקדם... רונן בחר בדרך הישרה והקשה, להישאר בתוך אקדמיה בעלת ארגון בינלאומי מסודר ולתת קורת גג מקצועית אמינה ואמיתית לתלמידיו. שיקולי טובת התלמידים והתקדמותם המקצועית לטווח הארוך, עמדו מנגד עיניו יותר מאשר הצלחתו או טובתו האישית. זה כמובן בא לידי ביטוי בהתמדה של רונן במשך שנים רבות באומנות הלחימה עד הגעתו ליעד אותו ביקש. כיום אני בהחלט יכול לומר ששיהאן רונן הוא גם האדם וגם הראוי לדרגה ועל כך בירכתי האישית.
בהזדמנות זו ארצה לברך את שיהאן רונן על קבלת הדרגה ולאחל לו שנים רבות של עשייה פורייה ומקצועית תחת קורת גג האקדמיה לסאישוקידו.
בברכה, גראנד מאסטר דני חזן - חגורה אדומה דאן 9
יו"ר האקדמיה הבינלאומית לסאישוקידו, מפתח שיטת הסאישוקידו
יו"ר ארגון א.י.ק.מ.א קרב מגע הבינלאומי


דף הבית | על השיטה | סאישוקידו | רונן סיידה | דני חזן - מייסד השיטה | קרב מגע | ג'יו ג'יטסו ברזילאי | הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎ | קיקבוקס | MMA | אודותינו | צור קשר

Design by Rachel Nachmani | 050-6541901        Site built by Twigo | 050-2169840