דף הבית | על השיטה | סאישוקידו | רונן סיידה | דני חזן - מייסד השיטה | קרב מגע | ג'יו ג'יטסו ברזילאי | הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎ | קיקבוקס | MMA | אודותינו | צור קשר

 
מה חדש אצלנו...

ברוכים הבאים לאתר האקדמיה סניף טבריה הדרכה ואימונים
מגילאי ארבע ומעלה בנים בנות ניתן להצטרף למשפחתנו ללא ידע קודם בכל זמן השאירו את הפרטים ואנחנו ניצור קשר או התקשרו אלינו.
מועדוננו נימצא ברחוב בר כוכבא במתחם בית הספר מקיף עמל טבריה, במהלך השנה יתקיימו מבחני דרגה בכל הרמות כל תלמיד יקבל תאריך למבחן.
יתקיימו תחרויות, קיקבוקס, ג'יו גי'טסו ברזילאי, קראטה מגע מלא ועוד, החניכים יקבלו מועד על כל תחרות.
במהלך השנה יתקיימו סמינרים ומחנות אימונים.
הסמינר השנתי מתקיים בחודש אוגוסט במשך שלושה ימים, סמינר עם מאסטר ג'יו מוריירה סמינר עם גרנד מאסטר דני חזן.
כל פעילות נוספת ועדכוני אימון יתקבלו על ידי המאמן.


ברכות חמות לכל הזוכים בתחרויות.


ברכות חמות לכל החניכים החדשים שהצטרפו למשפחתנו
אוססס


חניכים והורים יקרים ברכות חמות לזוכים בתחרות השנתית עצם ההשתתפות בתחרות היא הניצחון האמיתי גאה בכם
אוססס


הסמינר השנתי יתקיים בחודש אוגוסט במשך שלושה ימים
עדכון בהמשך


אימוני נבחרת ממשיכים כרגיל
אוססס


תנו לילדכם ולכם את הטוב ביותר בטחון עצמי. משמעת עצמית, חברות ערכיתית הצלחה בלימודים קורדינציה.. חיזוק הגוף חיזוק חגורת הכתפיים ועוד.
הדרכה ואימונים מגילאי 4 ומעלה בנים בנות ....ילדים , נוער , נערים , בוגרים , זה הזמן להצטרף לאקדמיה שלנו ..
הגנה עצמית, קרב מגע, גיו גיטסו ברזילאי mma, קיקבוקסינג, ועוד!
מיועד לכולם ללא ניסיון וידע באומוניות לחימה...
ליצירת קשר והתיעצות 054-5603063


על השיטה
סאישוקידו
שיהאן רונן
דני חזן - מייסד השיטה
קרב מגע
ג'ו ג'יטסו ברזילאי
הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎
קיקבוקס
MMA
כתבות
גלריה
סרטי וידאו
webs counters
Total Count

מייסד השיטה גראנד מאסטר
דני חזן - חגורה אדומה דאן 9
‎נציגו הבלעדי של
‎מאסטר ג'ו מוריירה בישראל

גראנד מאסטר דני חזן החל את דרכו באומנויות הלחימה בשנת 1975. עוד בצעירותו היה נחוש להתפתח ולהתקדם באומנויות הלחימה, והאימונים המפרכים הפכו לשגרת חיים עבורו. כמתאמן צעיר החל באימוני השוטוקאן קראטה אצל מאמנו הראשון מר ווהבה חסון וניגש לבחינת החגורה השחורה בשנת 1981 אצל מיאזאקי סנסי ז"ל. דני היה התלמיד היחידי שעבר את הבחינה מתוך 15 נבחנים והוא עבר בציון לשבח של מיאזאקי סנסי ז"ל. את אימוני ההאיבקות הרוסית קומבאט סאמבו החל עוד בצעירותו במקלט השכונתי בקריית אתא עם מאמן רוסי בשם אלכס( סשה) ואימוני קרב מגע היו חלק בחוג הגדנ"ע אליו השתייך דני בתקופת התיכון.
שילוב האומנויות איתן החל את דרכו גרמו לו להשקיע עוד ועוד באומנויות הלחימה ולאחר שחרורו מהשרות הצבאי כלוחם שאף השתתף במלחמת לבנון הראשונה, החל לעסוק באומנויות לחימה נוספות אשר העשירו את רמתו ונסיונו. בשנת 1999 הוענקה לו דרגת אומן דאן 7 באומנות קרב מגע על ידי גראנד מאסטר רפי ליבן.
בשנת 1999 הוענקה לו דרגת "רנשי" (מורה בכיר) באומנות הקובודו (כלי נשק מסורתיים) ממאמנו דאז באומנות זו, מאסטר האני סקאס. בשנת 2001 הוענק לדני תואר מאמן השנה באירופה על ידי ארגון ה"קיוקושין בודוקאי" של גראנד מאסטר ג'ון בלומינג ועל ידי ארגון השושין דו העולמי של גראנד מאסטר רפי ליבן.
בשנת 2002 הוענקה לו דרגת דאן 2 בקומבאט סאמבו, יחד עם נציגות בלעדית מטעם הפדרציה לקומבאט סאמבו באר"הב על ידי מאסטר וינסנט אורנילס. בשנת 2006 הוענקה לדני דרגת דאן 2 בג'ודו על ידי גראנד מאסטר ג'ון בלומינג , בעל דרגת דאן 9 בג'ודו ותלמידו של גראנד מאסטר מיפונה ז"ל. כיום דני מחזיק בדרגת דאן 9 בשיטת סאישוקידו ודאן 8 בקראטה יחד עם עוד תארים של חגורה שחורה בדרגות שונות בעוד מס' שיטות לחימה. בשנת 2010 קיבל דני את דרגת הדאן 6 בקומבאט סאמבו ממאמנו מאסטר וינסנט אורנילס. לדרגתו צורף מכתב בו מצויין שכיוון גראנד מאסטר דני הוא אחד משלושה בכל הפדרצייה בעל הדרגה הגבוהה ביותר בקומבאט סאמבו. את דרגת רב אומן קיבל דני ממאסטר רפי ליבן בשנת 1999 את דרגת גראנד מאסטר קיבל בשנת 2009 . יחד עם דרגת דאן 8 בקרב מגע מאסטר דני בעל הסמכות לאומיות ובינלאומיות רבות בתחום אומנויות הלחימה, הספורט והרפואה המשלימה. הנחישות וההתמדה בדרך הלחימה בה דני מאמין, עזרה לו לאסוף את כל נסיונו הרב ולפתח את שיטת סאישוקידו, אשר לה סניפים בעולם והיא פופלארית אף בישראל. דני מעולם לא חיפש כותרות אלה בעיקר תוכן, כך גם המאפיינים של שיטתו המורכבת משיטות לחימה רבות ולוחמיה מוכיחים את יעילותה בתחרויות רבות בארץ ובעולם. האקדמיה של דני לאומנות הסאישוקידו מוכרת היום גם בגופים הממלכתיים בישראל וגם בגופים רבים בעולם. דרגתו הבכירה של דני מאפשרת למאמנים רבים בתחומי לחימה מגוונים להצטרף לאקדמיה ולהתפתח תחת שרביטו. מאז הוקמה האקדמיה בשנת 1986 ועד היום, אלפים רבים של תלמידים זכו להתאמן עם דני ואף להתקדם ולהתפתח לכיוונים שונים. מאסטר דני מאמין בדרך אומנויות הלחימה כדרך חיים, ואף הוכיח זאת לא פעם אחת. האומץ, הנחישות והאימונים הקשים היומיומיים הפכו את דני למאסטר בעל שם עולמי ואת האקדמיה לאחת המוצלחות בישראל ובאירופה.

דרגותיו הנוכחיות של
גראנד מאסטר דני חזן:

- חגורה אדומה דאן 9
- סאישוקידו חגורה אדומה לבנה דאן 8
- קרב מגע חגורה אדומה לבנה דאן 8
- קראטה שוטוקאן חגורה אדומה לבנה דאן 7
- קראטה מגע מלא קיוקושין בודוקאי חגורה אדומה לבנה דאן 6
- קומבאט סאמבו חגורה שחורה דאן 4
- קובודו חגורה שחורה דאן 2
- ג'ודו חגורה סגולה פס אדום
- ג'יו ג'יטסו ברזילאי
- חגורה שחורה בג'וי ג'יטסו דה-ברזיל'

גראנד מאסטר דני חזן
החל עוסק באומנויות לחימה בשנת 1975

גראנד מאסטר דני הוא בעל דרגה בכירה בשבע שיטות לחימה. נסיונו הרב באומנויות לחימה תרם להצלחת הקמת האקדמיה לסאישוקידו הפועלת ברחבי העולם והקמת אקדמיה ישראלית לקרב מגע אותנטי (א.י.ק.מ.א).
דני נחשף לראשונה לקרב מגע עוד בהיותו תלמיד בחטיבת הביניים בה התאמן בחוג גדנ"ע בשיעורי קרב מגע.בהגיעו לצבא שירת דני ביחידה קרבית מובחרת ונלחם כחייל קרבי במלחמת לבנון הראשונה
במהלך שירותו הצבאי עבר דני אימוני לחימה שונים בתוקף תפקידו כלוחם. עם סיומו את שירות החובה הוזמן דני לעבור קורס קרב מגע כאיש מילואים, עלמנת שיוכל לאמן יחידות מובחרות של צה"ל במסגרת מילואים.
דני הוסמך כמדריך קרב מגע על ידי צה"ל כאיש מילואים והחל לאמן יחידות מובחרות. דני אף עבר השתלמויות ואימונים עם תלמידו הבכיר של אימי לכטנפלד ז"ל אלי אביקזר ז"ל במשך כל חייו מקדיש דני את כל מרצו לשיפור ופיתוח טכניקות להגנה עצמית, יחד עם השמירה האמיתית על האותנטיות של הקרב מגע הישראלי המאופיין בפשטות יעילות ולמידה והפנמה מהירה של טכניקות חיוניות להצלת חיים. דני ממשיך לאמן ולייעץ לגורמים שונים כמו גם ליחידות מובחרות בכל הקשור ללחימת פנים מול פנים. עם השנים דני רכש שם בקהילת אומנויות הלחימה כמומחה לקרב פנים אל פנים והגנה עצמית, ובעיקר על כישרונו ושליטתו במס' רב של אומנויות לחימה. במשך השנים דני שולח חניכים רבים מהאקדמיה להכשרה כמדריכי קרב מגע בצה"ל ששירתו ומשרתים כמדריכי קרב מגע ביחידות קרביות שונות. דני היה אחראי על נושא קרב מגע בפיקוד צפון ועבר בין הבסיסים השונים לטובת הדרכת קרב מגע.
כיום גראנד מאסטר דני משלב את הידע הנרחב שרכש באומנויות לחימה, לתוך הקרב מגע. בעודו שומר על האותנטיות של לחימת הקרב מגע, יחד עם התפתחות והתחדשות מתמדת בטכניקות ובמאמץ להפיץ את השיטה לקהל הרחב כצורך חיוני יומיומי.

כניסה לאתר הרשמי של דני חזן


דף הבית | על השיטה | סאישוקידו | רונן סיידה | דני חזן - מייסד השיטה | קרב מגע | ג'יו ג'יטסו ברזילאי | הסטוריה של הג'יו ג'יטסו‎ | קיקבוקס | MMA | אודותינו | צור קשר

Design by Rachel Nachmani | 050-6541901        Site built by Twigo | 050-2169840